ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

İslami evlilik

Hayatını dini inançların doğrultusunda yaşıyorsun ve mutlu bir İslami evlilik yapmak istiyorsun. O zaman ideal İslami gelin ya da damat adayın seni bursa.net'te bekliyor olabilir. Üye olmadan bilemezsin.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

İslami evlilik

Hayatını dini inançların doğrultusunda yaşıyorsun ve mutlu bir İslami evlilik yapmak istiyorsun. O zaman ideal İslami gelin ya da damat adayın seni bursa.net'te bekliyor olabilir. Üye olmadan bilemezsin.

1/2
 
  YA DA  

İslami inançları güçlü biriysen hayalindeki bayan arkadaşın da öyle olmasını beklemen normal. Mutlu bir evliliğin sırrı damat ve gelinin aynı idealler ve inançlar etrafında buluşmasıdır. Eğer dini inançları güçlü bir bayan ya da dindar bir erkeksen o zaman idealin islami bir evlilik gerçekleştirmek olacaktır. Hayalindeki dini evliliği gerçekleştirmek için çevrendeki bayan arkadaş adayları yeterli olmuyor ve bir türlü sevgili bulamıyorsan o zaman farklı bir seçenek denemenin zamanı gelmiş demektir. Sevgili bulmak için neden bu defa arkadaşlık sitelerini denemiyorsun?
Aşkın, sevginin ve huzurun adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'te sen de hayallerindeki islami evliliği gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin. Seninle aynı görüş ve inançları paylaşan bay arkadaş ya da bayan arkadaşlarla tanışmak için bursa.net'e ücretsiz üye ol.
Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini, dini evlilik temasını öne çıkartarak doldurabilirsin. Unutma, sevgili adayların seninle ilgili ilk izlenimi profilinden edinecek. Kendini anlatan kelimeleri yazdıktan sonra arkadaş arayanlar seni bulmaya başlayacaktır. Sen de arkadaşlık kurmak istediğin kişileri bursa.net'te oturdukları semte ve özelliklerine göre sıralayabilirsin. Böylece sana yakın semtteki bayan ve erkeklerle arkadaşlık kurman çok daha kolay olur. Kız ve erkek arkadaşlarla mesajlaşabilir ve Bayan arkadaş ve erkek arkadaş adaylarını profilin ile etkile ve ardından mesajlarla onlarla iletişime geç.
İslami bir evlilik yapmak istiyorsan arkadaş adaylarını da dikkatli seç. Unutma, evlilik son derece ciddi bir kurumdur. O nedenle bu kararı vermeden önce sevgilini iyi tanıdığından emin ol. Onu her yönüyle tart ve ancak ondan sonra evlilik gibi kutsal bir kurum için adım at.
Bursa'nın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak sevdiğin arkadaşlarla olunca çok daha güzeldir. Uludağ'da güzel bir piknik ya da Mudanya'da çay keyfi yaparken yanında kız ve erkek arkadaşınızın olması alacağın keyfi artırır. arkadaşlığınızı ilerletebilirsin. Bursa.net şehre özel bir arkadaşlık sitesi olduğu için tanıştığın kişilerle yüzyüze görüşme ve ilişkini geliştirme şansın da çok yüksektir. Sana yakın ve aradığın özellikteki kişileri bulmak için bursa.net'e üye olman yeterli. Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER