ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Sevgili mi arıyorsun? Bursa'da sevgili bulmanın en hızlı yolu bursa.net üyesi olmak. Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net ile sevgiline kavuşman an meselesi. Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Sevgili mi arıyorsun? Bursa'da sevgili bulmanın en hızlı yolu bursa.net üyesi olmak. Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net ile sevgiline kavuşman an meselesi. Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz.

1/2
 
  YA DA  

Sevgili, bir tek sevgili. Değiştirir bir anda dünyanın gidişini'Şair böyle demiş. Sevgili için binlerce yıldır şiirler yazılmış, türküler yakılmış, şarkılar söylenmiştir. İnsanlar hep sevgiliyi, bay ve bayan arkadaşı aramıştır. Eğer sen de hayatını beraber geçirecek, belki de evlilik yapacak bir arkadaş arıyorsan şu anda doğru yerdesin. Gerçek hayatta idealindeki erkek arkadaşı bulamamış olabilirsin. Bursa'da yaşıyorsun ve 2,5 milyonluk bu şehirde sevgili adayın bir türlü karşına çıkmadı. Olabilir belki de erkek arkadaş adayın seni arkadaşlık sitesi bursa.net'te bekliyordur.
Sevgili bulmak için Bursa.net'te fotoğraflı profil oluşturmak çok kolay. Kendini anlatan kelimeleri yazdıktan sonra arkadaş arayanlar seni bulmaya başlayacaktır. Sen de arkadaşlık kurmak istediğin kişileri bursa.net'te oturdukları semte ve özelliklerine göre sıralayabilirsin. Böylece sana yakın semtteki bayan ve erkeklerle arkadaşlık kurman çok daha kolay olur. Bursa.net şehre özel bir arkadaşlık sitesi olduğu için tanıştığın kişilerle yüzyüze görüşme ve sevgili olma şansın da çok yüksektir. Sana yakın ve aradığın özellikteki kişileri bulmak için bursa.net'e üye olman yeterli. Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz.
Aradığın dürüst, huzurlu ve sevgi dolu bir ilişkiyse şu anda doğru adrestesin. Yalnızlığına bir son vermek ve mutlu arkadaşlık ilişkileri kurmak için bursa.net'e üye olman yeterli. Bilgisayarın ve cep telefonun sayesinde bursa.net sürekli yanında. Mobil uygulamamızın 'Etrafımdakiler' özelliği sayesinde de bulunduğun çevredeki diğer bursa.net üyelerini kolayca bulabilirsin. Belki karşı masanda kahve içen bayan arkadaş bursa.net üyesidir ve sizin gibi bir sevgili arıyordur. Üye olmadan bunu bilemezsin....Bursa'da mutlu arkadaşlık için bursa.net üyeliği en kolay ve hızlı yoldur.
Sevgilini bulduktan sonra evlilik yolunda ilerlemek için de birbirinizi ve ailelerinizi yakından tanımak çok önemli. İstediğin erkek arkadaşınla mutlu bir evlilikse nişanlılık dönemini çok iyi değerlendirip birbirinizi iyice tanıyın.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER