ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Hepimiz hayatımızı paylaşacak bir arkadaş arıyoruz. Bursa'da arkadaşlık kurmak artık çok daha kolay. En kalabalık arkadaşlık sitesi bursa.net sayesinde bayan ve erkek arkadaşlarlarla tanışmak, sohbet etmek ve güzel ilişkiler kurmak çok kolay.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Hepimiz hayatımızı paylaşacak bir arkadaş arıyoruz. Bursa'da arkadaşlık kurmak artık çok daha kolay. En kalabalık arkadaşlık sitesi bursa.net sayesinde bayan ve erkek arkadaşlarlarla tanışmak, sohbet etmek ve güzel ilişkiler kurmak çok kolay.

1/2
 
  YA DA  

Hayatın acı, tatlı tüm yanlarını paylaşmak için arkadaş sahibi olmak şart. Güzellikler ancak arkadaşlarla paylaşınca güzel. Güvenilir, uzun süreli ve dürüst arkadaşlıklar kurmak herkesin dileği. Fakat yeni insanlarla tanışmak, yakınlaşmak, sohbet etmeye başlamak günümüz temposu içinde son derece zor olabiliyor. Teknoloji pek çok konuda olduğu gibi arkadaşlık konusunda da kolay ve güvenilir çözümler üretiyor. Bursa'ya özel arkadaşlık sitesi Bursa.net sayesinde Bursa'da yaşayan bayan ve erkeklerle tanışmak, sana uygun özellikteki kişileri görmek ve arkadaşlık kurmak çok daha kolay.
Bursa'nın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmak sevdiğin arkadaşlarla olunca çok daha güzeldir. Uludağ'da güzel bir piknik ya da Mudanya'da çay keyfi yaparken yanında kız ve erkek arkadaşınızın olması alacağın keyfi artırır. Fakat büyük şehir temposunda yeni kişilerle tanışmak ve arkadaşlık kurmak çok daha zor. Bu durumda sorununa bursa.net çözüm sunuyor.
Bursa.net'te fotoğraflı profil oluşturmak çok kolay. Kendini anlatan kelimeleri yazdıktan sonra arkadaş arayanlar seni bulmaya başlayacaktır. Sen de arkadaşlık kurmak istediğin kişileri bursa.net'te oturdukları semte ve özelliklerine göre sıralayabilirsin. Böylece sana yakın semtteki bayan ve erkeklerle arkadaşlık kurman çok daha kolay olur. Kız ve erkek arkadaşlarla mesajlaşabilir ve arkadaşlığınızı ilerletebilirsin. Bursa.net şehre özel bir arkadaşlık sitesi olduğu için tanıştığın kişilerle yüzyüze görüşme ve ilişkini geliştirme şansın da çok yüksektir. Sana yakın ve aradığın özellikteki kişileri bulmak için bursa.net'e üye olman yeterli. Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz.
Aradığın dürüst, huzurlu ve sevgi dolu bir ilişkiyse şu anda doğru adrestesin. Yalnızlığına bir son vermek ve mutlu arkadaşlık ilişkileri kurmak için bursa.net'e üye olman yeterli. Bilgisayarın ve cep telefonun sayesinde bursa.net sürekli yanında. Mobil uygulamamızın 'Etrafımdakiler' özelliği sayesinde de bulunduğun çevredeki diğer bursa.net üyelerini kolayca bulabilirsin. Belki yan masanda çay içen bayan arkadaş bursa.net üyesidir ve sizin gibi bir arkadaş arıyordur. Üye olmadan bunu bilemezsin....Bursa'da mutlu arkadaşlık için bursa.net üyeliği en kolay ve hızlı yoldur.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER