ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

İdealindeki bay arkadaş nasıl biri? Yakışıklı, anlayışlı, zengin ve seni çok seven biri mi? Aradığın sevgili senin bursa.net'te bekliyor olabilir. Hadi, ücretsiz üye ol.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

İdealindeki bay arkadaş nasıl biri? Yakışıklı, anlayışlı, zengin ve seni çok seven biri mi? Aradığın sevgili senin bursa.net'te bekliyor olabilir. Hadi, ücretsiz üye ol.

1/2
 
  YA DA  

Hangi bayan yakışıklı, anlayışlı, zengin ve cömert bir bay arkadaş istemez? Seni çok sevecek bir erkek arkadaş İstiyorsan yeni bir hayata bursa.net'te başlayabilirsin. Hayalini güzel bir arkadaşlık , seni seven bir sevgili ve rüya gibi bir evlilik süslüyorsa o zaman sen de online arkadaşlık sitesi bursa.net'e hemen üye ol.
Üstelik bursa.net'e üye olmak ücretsiz. Sektörün en eski arkadaşlık sitelerinden bursa.net son derece güvenilirdir. Sitedeki tüm profiller editör onayından geçer.
Aşkın, sevginin ve evliliğin adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'te sen de hayallerindeki yaşama ulaşmak için gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin.
Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini dikkatle oluştur, bay arkadaş adayların üzerindeki ilk imajın çok önemli. Dikkat çekici bir rumuz ve seni anlatan kelimelerle profilini tamamla.
Bay arkadaşlardan gelen mesajlarını dikkatli yanıtla. Sevgili adaylarını sana yazdıkları mesajlar sayesinde yakından tanımaya başlayabilirsin. Bursa.net'in detaylı arama özelliği sayesinde hayalindeki bay arkadaşta aradığın özelliklere göre arama yapabilirsin. Bursa'da sana yakın semtlerde yaşayan erkek arkadaşlarla yazışmak sevgili bulmanı kolaylaştıracaktır.
bursa.net'e bilgisayar başında olmadığın zamanlarda da mobil siteden ya da uygulamalardan ulaşabilirsin.
Diyelim ki hayalindeki bay arkadaşla tanıştın ve onunla önce güzel bir arkadaşlığa ardından da evliliğe doğru ilerliyorsun. Unutma, evlilik siteleri üzerinden tanıştığın bay arkadaşını gerçek hayatta da yakından tanıman çok önemli.

Bursa'da erkek arkadaşını' yakından tanımak için onunla tarihi Tophane'deki çay bahçelerinde buluşabilir ya da Fatih Sultan Bulvarı'ndaki yeni mekanlarda vakit geçirebilirsin. Arkadaşlık sitelerinde tanışan pek çok insan ilişkilerini güzel bir düğün ve mutlu bir evlilikle sonlandırıyor. Neden sen de hayalindeki bay arkadaşı arkadaşlık sitesi bursa.net'te bulmayasın? Üye olmadan bilemezsin. Üstelik üyelik ücretsiz.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER