Nilüfer’de Gidilebilecek 5 Güzel Kafe Bursalılar’a Özel

Bursa Nilüfer’de arkadaşlarınızla veya sevgilinize gidebileceğiniz kafeleri sizin için derledik. Hoş sohbetler edebileceğiniz, güzel yaz günlerinin tadını çıkarabileceğiniz yerler arıyorsanız işte size Nilüfer’de tercih edebileceğiniz mekanlar…

Ziyade – inn Kafe

Tel: 0224 442 92 02

Adres: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Holiday Inn Oteli arkası, Nilüfer, Bursa

Bahçesinde güzel bir gölü olan yeşilin içinde yer alan mekanda ister kahvaltı yapabilir, isterseniz ızgara çeşitlerinden yiyebilirsiniz. Mekanda Chill Out müzik dinlerken içkinizi içip arkadaşlarınızla sohbet edebilir, burada son derece keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hayal Kahvesi

Tel: 0224 451 50 80

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:59 Nilüfer, Bursa

Canlı müzik dinlemek isteyenler için güzel bir seçenek olan mekanda arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda lezzetli yemeklerinden de yiyebileceğiniz Hayal Kahvesi bundan sonra sık sık tercih edeceğiniz bir mekan olabilir.

Dalyan Kafe

Tel: 0224 452 93 20

Adres: Barış Mah. Gelincik Sokak No: Nilüfer, Bursa

Her yaştan insanın gelip gazetesini okuduğu ve kahvesini yudumladığı samimi bir ortam. İsteyenlerin tavla ya da okey de oynayabilecekleri mekanda çocuklar için de küçük bir park bulabilirsiniz.

Yeşil Bahçe

Tel: 0224 245 07 57

Adres: İhsaniye Mah. İzmir Cad. No: 102 Nilüfer, Bursa

Arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, çayınızı kahvenizi içebileceğiniz bir mekan. Hem akşamları hem de gündüzleri kalabalık olan mekanda nargile de içebilirsiniz.

Kahverengi Kafe

Tel: 0224 453 27 90

Adres: Konak Mah. Bilgiç Sokak Nilüfer, Bursa

Bursalı gençlerin uğrak mekanlarından olan Kahverengi Kafe’de arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, çayınızı kahvenizi içerken tavla yada okey de oynayabilirsiniz. Bahar ve yaz mevsimlerinde mekanın bahçesinde de oturabilirsiniz.