Sevgiliyle Uludağ Tatili Bursa'daki En İyiler

Yaz kış sevgilinizle harika bir tatil yapabileceğiniz bir yer Uludağ. İster sonbaharda gidin ve eşsiz doğanın tadını çıkarın, ister kışın gidin ve süper bir kar tatili yapın. Bursalı çiftler günübirlik gidebilecekleri Uludağ’da trekking yapabilir, doğayı fotoğraflayabilir ya da kayak yapmanın keyfine varabilirler.

Kışın sevgiliyle kayak keyfi
Sömestr tatili başta olmak üzere haftasonları Bursa’da sevgiliyle Uludağ keyfi yapılabilir. Uludağ’da pek çok otel var. Her bütçeye uygun bu otellerde konaklayabilir ya da otellerin kayak pistlerinden faydalanabilirsiniz. Kayak malzemelerini kiralayın, eğer kayak bilmiyorsanız kayak hocası tutun ve kayak keyfine başlayın. Sevgiliyle bembeyaz bu huzur noktasında kayak tatili yapmak için Bursa merkezden Uludağ’a giden minibüsleri ya da kendi aracınızı tercih edebilirsiniz.

Baharda sevgilinizle Uludağ eteklerinde yürüyüş yapın
Sonbahar doğanın tüm renkleriyle ortaya çıktığı çok özel bir mevsim. Bu mevsimde Uludağ’da yürüyüş keyfi de bambaşka. Sevgilinizle Uludağ’a çıkabilir ve profesyonel trekking liderleri eşliğinde doğada huzurlu bir yürüyüş yapabilirsiniz. Size ve sevgilinize çok iyi gelecek bu gezide Uludağ’da yer alan farklı bitki örtülerini görebilir, hem spor yapıp hem de sevgilinizle birlikte stres atabilirsiniz. Sevgiliyle huzurlu bir tatil için Uludağ’ı tercih edin.

Baharda Uludağ'ın tadını çıkarın

Baharda Uludağ’ın tadını çıkarın

Yazın sevgilinizle Uludağ’da serinleyin
Yazın serinlemek isteyen Bursalı çiftler için Uludağ süper bir alternatif. Uludağ’ın eteklerinde yer alan yaylalar her daim serin ve burada sevgilinizle piknik keyfi yapabilirsiniz. Uludağ’ın kuzey eteklerinde yer alan Sarıalan, Kirazlı, Kadı, Sobra yaylaları bu serin günde gidebileceğiniz yeşil alanlar. İster serin havada yürüyüş yapın, ister piknik; yazın serinlemek ve sevgilinizle güzel bir gün geçirmek için Uludağ’a çıkmayı unutmayın.