ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hayallerini evlilik mi süslüyor? Hayatını beraber geçireceğin kişiyi bulup, onunla mutlu bir yaşam mı sürmek istiyorsun? Bu noktada hayalini dini bir evlilik süslüyorsa, seninle aynı rüyayı paylaşan adayı bulmak için doğru yerdesin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hayallerini evlilik mi süslüyor? Hayatını beraber geçireceğin kişiyi bulup, onunla mutlu bir yaşam mı sürmek istiyorsun? Bu noktada hayalini dini bir evlilik süslüyorsa, seninle aynı rüyayı paylaşan adayı bulmak için doğru yerdesin.

1/2
 
  YA DA  

Mutlu bir evliliğin sırrı damat ve gelinin aynı idealler ve inançlar etrafında buluşmasıdır. Eğer dini inançları güçlü bir bayan ya da dindar bir erkeksen o zaman idealin dini bir evlilik gerçekleştirmek olacaktır. Hayalindeki dini evliliği gerçekleştirmek için çevrendeki bayan arkadaş adayları yeterli olmuyor ve bir türlü sevgili bulamıyorsan o zaman farklı bir seçenek denemenin zamanı gelmiş demektir. Sevgili bulmak için neden bu defa arkadaşlık siteleri yolunu denemiyorsun?
Aşkın, sevginin ve huzurun adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'te sen de hayallerindeki dini evliliği gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin. Seninle aynı görüş ve inançları paylaşan bay arkadaş ya da bayan arkadaşlarla tanışmak için bursa.net'e ücretsiz üye ol.
Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini, dini evlilik temasını öne çıkartarak doldurabilirsin. Unutma, sevgili adayların seninle ilgili ilk izlenimi profilinden edinecek. Bayan arkadaş ve erkek arkadaş adaylarını profilin ile etkile ve ardından mesajlarla onlarla iletişime geç.
Dini bir evlilik yapmak istiyorsan arkadaş adaylarını da dikkatli seç. Unutma, evlilik son derece ciddi bir kurumdur. O nedenle bu kararı vermeden önce sevgilini iyi tanıdığından emin ol. Onu her yönüyle tart ve ancak ondan sonra evlilik gibi kutsal bir kurum için adım at.
Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti Bursa tarihi ve dini yönden önemli pek çok mekana sahiptir. Eğer sevgilinle dini bir evlilik yapmak istiyorsan onunla beraber Bursa'da gezebileceğin pek çok yer var. Bursa Ulu Camii, Yeşil Cami ve Eyüp Sultan sevgilinle ziyaret etmekten hoşlanacağın dini mekanlar olacaktır. Arkadaşlığınız ilerleyip, dini evlilik yolunda ilerledikçe bu tip geziler birbirinizi daha yakından tanımanızı sağlayacaktır.
Dini evlilik için bay ve bayanın uyumu kadar ailelerin uyumu da önemlidir. Evlilik öncesi nişanlılık döneminde çiftler kadar aileler de birbiriyle görüşmeli ve mutlu son için herkes uyumlu bir şekilde çaba göstermelidir.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER