ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Bursa'da sevgili bulmak bursa.net sayesinde çok daha kolay. Binlerde bay ve bayan üyesiyle bursa.net sevgili bulmak isteyenlerin buluşma noktası. Sevgilin bursa.net'te seni bekliyor.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Bursa'da sevgili bulmak bursa.net sayesinde çok daha kolay. Binlerde bay ve bayan üyesiyle bursa.net sevgili bulmak isteyenlerin buluşma noktası. Sevgilin bursa.net'te seni bekliyor.

1/2
 
  YA DA  

Hayatın anlamı aşktır, sevgidir, arkadaşlıktır. Sevgili bulmakta zorlanıyorsan yalnız değilsin. Günümüz dünyasında genç-yaşlı, kadın-erkek herkes aşkı ve sevgiyi arıyor. Sevgili bulmak ve mutlu bir evlilik herkesin ortak dileği. Ama bu dileği hayata geçirmek o kadar kolay değil. Sevgili bulmak için en hızlı ve garantili yollardan biri online arkadaşlık siteleri. Şehre özel online arkadaşlık sitesi bursa.net Bursa'da yaşayan ve sevgili arayan bay arkadaş -bayan arkadaş binlerce kişiyi biraraya getiriyor. Sektördeki deneyimi ve güvenilirliği sayesinde yıllardır pek çok çiftin mutluluğa adım atmasını sağladı. Sen de sevgilisini bursa.net'te bulanlardan biri olabilirsin. Mutlu bir ilişki, arkadaşlık ve evlilik senin için de çok yakın olabilir. Ücretsiz bursa.net üyeliğini başlattıktan ve profilini doldurduktan sonra sevgili bulmak için arama yapmaya başlayabilirsin. bursa.net'in şehre özel olması ve semte göre arama yapma özelliği sayesinde yakınındaki arkadaş ve sevgili adaylarını kolayca görebilirsin.
Bursa'nın tadını sevgilinle çıkart
Osmanlı'nın ilk başkenti, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa'da yalnız kalma. Döner kebabın tadı, kestane şekerinin olağanüstü lezzeti sevgilinle birlikteyken çok daha güzel olur.Sevgilini online arkadaşlık sitesi bursa.net'te bulmak için detaylı arama özelliklerini kullanabilirsin. Mobil sitemiz ve uygulamalarımız sayesinde bursa.net her an yanında. Mobil uygulamamızdaki 'Etrafımdakiler' özelliği ise yakınında bulunan bursa.net üyelerini görmeni sağlar ve bu sayede sevgili bulma şansın çok daha fazla olur. Asla ulaşamayacağın uzaklıktaki sevgili adayları yerine yakın çevrendeki sevgili adaylarını görebilir ve hayalindeki sevgiliye bursa.net sayesinde kavuşabilirsin.
Mutlu bir ilişki, güzel bir arkadaşlık, güzel bir aşk yaşamak hepimizin hayali. Bursa.net senin gibi bir sevgili bulmak isteyen üyelerle dolu. Sana kalan üye olup, aşk dolu bir yolculuğa başlamak. Hadi, hayallerindeki sevgili seni bursa.net'te bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER