ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Süryani evlilik

Türkiye'nin en kadim halklarından bir olan Süryaniler binlerce yılın kültürel geçmişini beraberinde taşır. Eğer hayallerinde Süryani evlilik yapmak varsa o zaman sevgilini bursa.net'te bulabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Süryani evlilik

Türkiye'nin en kadim halklarından bir olan Süryaniler binlerce yılın kültürel geçmişini beraberinde taşır. Eğer hayallerinde Süryani evlilik yapmak varsa o zaman sevgilini bursa.net'te bulabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Arkadaş olmak, sevgili olmak ve mutlu bir ilişki yaşamak için bay ve bayanların benzer kültürlerden olması büyük avantajdır. Bu coğrafyanın en eski haklarından Süryaniler kadim gelenekleri, inançları ve binlerce yıllık kültürleri ile bu toprakların en önemli renklerindendir.
Mutlu bir evliliğin için damat ve gelinin uyumlu bir kültürden gelmesi önemlidir. Kimileri için ideal sevgili adayının fiziksel özellikleridir. Kimileri zayıf bayan arkadaş ister kimileri erkek arkadaşının mutlaka uzun boylu olmasını ister. Bazıları için de mutluluk bay arkadaş ve bayan arkadaşıyla aynı örf ve adetlere, inanışlara sahip olmaktır. Eğer senin için Süryani evlilik yapmak önemliyse o zaman sevgili adayını seçerken de bu kritere dikkat etmelisin. Eğer Süryani evlilik istiyorsan o zaman bay ve bayan arkadaşının da bu inançtan olması önemli olacaktır. Günler hatta yıllar geçiyor ama sen hala ideal sevgili adayını bulamadıysan sevgili bulmak için neden bu defa arkadaşlık sitelerini denemiyorsun?
Aşkın, sevginin ve evliliğin adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'te sen de hayallerindeki Süryani evliliği gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin. Seninle aynı görüş ve inançları paylaşan bay arkadaş ya da bayan arkadaşlarla tanışmak için bursa.net'e ücretsiz üye ol.
Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini dikkatle oluştur. Unutma, sevgili adayların seninle ilgili ilk izlenimi profilinden edinecek. Bayan arkadaş ve erkek arkadaş adaylarını profilin ile etkile ve ardından mesajlarla onlarla iletişime geç.
Süryani inançlarına sahip biriyle evlilik yapmak istiyorsan arkadaş adaylarını da dikkatli seç. Unutma, evlilik son derece ciddi bir kurumdur. O nedenle bu kararı vermeden önce sevgilini iyi tanıdığından emin ol. Onu her yönüyle tart ve ancak ondan sonra evlilik gibi kutsal bir kurum için adım at.
Evlilik son derece ciddi bir kurumdur. Mutluluk ve huzur için bursa.net sana uygun evlilik sitesi olabilir. O zaman neden bir an önce ücretsiz olarak üye olmuyorsun?

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER