ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Gürsu

Bursa.net üyeleri arkadaşlık Gürsu aramasıyla Gürsu'da oturan kişilerle yeni paylaşımlar yaşayabilir.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Gürsu'da arkadaş mı arıyorsun?

Bursa.net üyeleri arkadaşlık Gürsu aramasıyla Gürsu'da oturan kişilerle yeni paylaşımlar yaşayabilir.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Gürsu

Çok çalışıyor ve sosyalleşmeye, yepyeni arkadaşlıklar edinmeye fırsat bulamıyor musun? İnternetle artık her şey hem çok kolay hem de sana bir tık kadar yakın. Arkadaşlık siteleri veya evlilik siteleri aracılığıyla arkadaş bulabilir, evlilik için ideal partner arayışına çıkabilirsin. Keyifli sohbet edebileceğin, aşk dolu bir hayatı paylaşabileceğin kişiye Bursa.net'e üye olarak kavuşabilirsin. Bursa.net üyeleri arkadaşlık Gürsu aramasıyla Gürsu'da oturan kişilerle yeni paylaşımlar yaşayabilir. Kız arkadaş ve erkek arkadaş isteyen, dul bayan ile tanışmak isteyen herkes seviyeli bir ilişki için siteye üye olabilir. Bunun için oluşturacağın profilinle birlikte arama kısmına yazacağın arkadaş arama ve arkadaş arıyorum anahtar kelimeleri sana yepyeni bir dünyanın kapılarını açacak. Diğer evlilik siteleri ile vakit kaybetme. Bursa.net üyeliği ile ücretsiz profil sayfası gezme özelliğine sahip ol. Site içinde beğendiğin kişilere mesaj atabilir, onlarla görüşme talebini kendilerine bildirebilirsin. Siteden tanıştığın kız ya da erkek arkadaşınla bir cafede buluşup, bir şeyler içerken onu daha yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsin. Daha sonra Gürsu'nun eşsiz, tarih kokan yerlerini beraberce keşfedebilirsiniz. Osmanlı Evleri ve tarihi çınar ağaçlarıyla dolu sokaklarda gezebilir ve ilişkinizin geleceği hakkında kararlar alabilirsiniz. Partnerinle birlikte ortak bir tatil gününüzü macera dolu bir geziye çevirmek için, Dışkaya Mevkii'ne gidip ister yamaç paraşütü yapabilir istersenizde sadece manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha önce evlenmiş ve ayrılmış da olabilirsin. Ancak bu, senin ikinci baharını yaşamana engel değil. Kim bilir belki de sana uygun dul bayan da buradadır ve o da seni arıyordur. Evlilik hayali kuranların ve artık evlenmek isteyenlerin de buluşma yeri olan evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri için üyelik oluşturmaktan çekinme. Bursa'nın güzel semtlerini beraber gezebileceğin bir arkadaş ve seni mutlu edecek bir ilişki için elini çabuk tut. Bu yazı sevdiğinle geçirmek için harekete geç.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER