ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Evlilik için aradığın erkek arkadaş seni bursa.net'te bekliyor. Üstelik üyelik ücretsiz. Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'in binlerce üyesi arasına katıl, sevgilini hemen bul.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek arkadaş mı arıyorsun?

Evlilik için aradığın erkek arkadaş seni bursa.net'te bekliyor. Üstelik üyelik ücretsiz. Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'in binlerce üyesi arasına katıl, sevgilini hemen bul.

1/2
 
  YA DA  

Erkek arkadaşın hangi özelliklere sahip olsun istersin? Sarışın ve yeşil gözlü mü olsun yoksa esmer ve siyah gözlü mü olmalı? Boyunu ya da özel zevklerini de önceden bilmek ister misin? Erkek arkadaşının seninle aynı müzik zevkine sahip olması önemli mi? Ya da sevgili adayının seninle aynı muhitte olmasına ne dersin?
Online arkadaşlık sitesi bursa.net sayesinde erkek arkadaşında olmasını istediğin özelliklere göre üyeler arasında arama yapabilirsin. Belki de senin için dini evlilik yapmak her şeyden önemli. O zaman üyeler arasında bu tip özelliklere dikkat edebilirsin.
Bursa.net'e üye olmak ücretsiz. Sektörün en eski arkadaşlık sitelerinden bursa.net son derece güvenilirdir. Sitedeki tüm profiller editör onayından geçer.
Aşkın, sevginin ve evliliğin adresi günümüzde arkadaşlık siteleri Şehre özel arkadaşlık sitesi bursa.net'te sen de hayallerindeki yaşama ulaşmak için gerçekleştirmek için sevgili bulabilirsin.
Üyeliğini başlattıktan sonra resimli profilini dikkatle oluştur, Erkek arkadaş adayların üzerindeki ilk imajın çok önemli. Dikkat çekici bir rumuz ve seni anlatan kelimelerle profilini tamamla. Evliliğe giden yolda dürüstlük ve kendin gibi olmak çok önemli.
bursa.net'e bilgisayar başında olmadığın zamanlarda da mobil siteden ya da uygulamalardan ulaşabilirsin.
Erkek arkadaş adaylarından sana gelen mesajlarını cevapladıkça güzel bir arkadaşlığa doğru ilerleyebilirsiniz. bursa.net üzerinden pek çok hediye de alabilirsin.
Sonra erkek arkadaşınla birbirinizi tanımak için Bursa'da ya da çevredeki güzel yerlerde mini geziler yapabilirsin. Kumla'da deniz sefası ya da Cumalıkızık'ta tarihi bir konakta kahvaltı arkadaşlığınıza unutulmaz anılar katabilir. Uludağ'a teleferikle çıkarken evlilik planları yapabilir ve mutlu bir geleceğe adım atabilirsiniz.
Erkek arkadaşınızı bulmak için ilk yapmanız gereken ise çok kolay. Arkadaşlık sitesi bursa.net'e üye olmak ve erkek arkadaş kriterlerinize uygun arama yapmak. Hiç merak etmeyin, hayallerinizdeki erkek arkadaş da sizi bursa.net'te arıyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER